Tablice interaktywne - materiały dydaktycznePrawdą jest, że oświata państwowa w naszym kraju przeżywa kryzys. Szkoły są biedne i nie stać ich na odpowiednie materiały dydaktyczne. Czasami zdarzają się oszustwa mające na celu wyłudzenie pieniędzy od naiwnych rodziców uczniów( np. zbiórka pieniędzy na ubezpieczenie, które nie zostało opłacone przez szkołę, zbiórka pieniędzy na ksero pod groźbą nieotrzymania świadectwa ukończenia szkoły ).


Tablice interaktywne - materiały dydaktyczne

Foto: 1.bp.blogspot.com


Afera goni aferę, a cierpią na tym przeciętni obywatele. W takiej sytuacji bardzo popularne stały się szkoły prywatne. Co prawda za naukę w nich należy płacić, jednak w zamian oferują one wysoką jakość nauczania oraz dostęp do najwyższej jakości środkow nauczania. Takim środkiem może być tablica interaktywna. Jest to wspaniała alternatywa dla zwykłej tablicy z kredą i gąbką. Tablica interaktywna jest to ekran dotykowy, który wyświetla dowolną zawartość komputera. Tablica interaktywna pozwala na szybsze i bardziej efektywne prowadzenie nauczania. Dzięki temu urządzeniu nie trzeba długo pisać kredą po tablicy ani mazać tego gąbką( co zajmuje trochę czasu ). Poza tym tablica interaktywna lepiej zobrazuje uczniowi dany temat. Można bez problemu stwierdzić, że tablica interaktywna będzie stanowić dobrą przyszłość polskiego szkolnictwa( na razie prywatnego ).
Brak komentarzy.

Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Kursy i szkolenia są doskonałą okazją do podniesienia i rozszerzania swoich kwalifikacji zawodowych. Poznaj możliwe sposoby szkoleń, zapoznaj się z ofertami ośrodków szkoleniowych.

Wrzesień 2014

P W Ś C P S N
« sierpień   pażdziernik »
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31